| Dach-Styl

Działamy na rynku ponad 20 lat! Zaczynaliśmy w 2000 roku, początkowo jako firma świadcząca usługi dekarskie. Następnym etapem rozwoju było przekształcenie profilu firmy na handlowo-usługowy. W kolejnych latach działalności poszerzaliśmy sieć dystrybucji otwierając w kolejnych miastach biura sprzedaży.

Przez wiele lat otwieraliśmy nowe punkty wzmacniając pozycje Dach-Styl na polskim rynku.

W okresie naszej działalności pokryliśmy miliony metrów kwadratowych dachów budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, użyteczności publicznej i kościołów. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam na idealne dopracowanie produkowanych przez nas blach dachowych.

Wybudowanie własnej hali i biurowca połączone z zakupem nowoczesnego parku maszynowego oraz rozpoczęcie wyrobu autorskich blach stało się krokiem milowym w historii firmy. Pozwoliło to na rozpoczęcie sprzedaży hurtowej w korzystnej ofercie cenowej - bez zbędnego wydłużania czasu oczekiwania na materiał oraz bez pośredników...

czytaj więcej...

| oferta

Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi związane z pokryciami dachów. Zajmiemy się Twoją inwestycją kompleksowo - od A do Z.

blachy
akcesoria
dach-styl-ofera-kregi-2

kręgi

kręgi

| ekologiczne rozwiązania SSAB

W Dach-Styl dbamy o naszą planetę. Dążymy do ekologiczności poprzez wykorzystywanie surowca z renomowanej huty SSAB do produkcji naszych autorskich blach dachowych. Dzięki temu nie tylko dostarczamy klientom najwyższej jakości rozwiązania dachowe, ale także przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju.

Huta SSAB znana jest z zaangażowania w ochronę środowiska, co idzie w parze z naszymi wartościami. Dostarczając produkty oparte na surowcach od SSAB, wspieramy koncepcję recyklingu i minimalizacji wpływu na środowisko. Nasze blachy dachowe nie tylko chronią budynki, ale także wspierają ekologię.

W biotechnologicznej blasze SSAB GreenCoat, szwedzki olej rzepakowy zastąpił znaczną część ropopochodnych związków występujących w powłoce lakieru. Dzięki temu do atmosfery trafia mniej substancji chemicznych, a środowisko nie jest nadmiernie obciążane. Ta metoda jest najbardziej ekologiczną z dostępnych na rynku.

Wybierając autorskie blachy dachowe Dach-Styl, inwestujesz nie tylko w trwałość, ale także w przyszłość naszej planety. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem.

dach-styl_ssab-eko

| w skrócie

jakość
Produkty wytwarzamy tylko z najwyższej jakości materiałów. Naszym głównym dostawcą materiałów do produkcji jest szwedzki koncern SSAB.
gwarancja
Na wszystkie oferowane produkty oraz świadczone usługi udzielamy wieloletnich gwarancji. Szczegóły zawsze ustalamy z Klientem.
doświadczenie
Zbudowaliśmy zespół, którym naprawdę możemy się pochwalić. Pracujemy razem od wielu lat i zrealizowaliśmy tysiące projektów.
ekologia
Surowce do produkcji dostarczane przez SSAB posiadają specjalną bio-powłokę zawierającą szwedzki olej rzepakowy.

| blachy Dach-Styl

millenium

Liczne detale nadają konstrukcji wyjątkowej elegancji. Oprócz standardowych, wysokich przetłoczeń produkt posiada również drobne wypustki i przetłoczenia, które w promieniach światła tworzą niepowtarzalny efekt.

dach-styl-blachodachowki-millenium-plus
zobacz więcej zdjęć...
DCIM100MEDIADJI_0323.JPG

zobacz więcej zdjęć...

DCIM100MEDIADJI_0323.JPG

zobacz więcej zdjęć...

galaxy

Spokojne, wyraziste przetłoczenia sprawiają, że dach nabiera niezwykle dostojnego charakteru. Blachodachówka galaxy to synonim szyku i elegancji, który coraz częściej trafia w gusta Klientów.

dach-styl-blachodachowki-galaxy-plus
zobacz więcej zdjęć...
zobacz wszystkie blachy...

| w liczbach

1
lata
doświadczenia
do 1
lat
gwarancji
1+
metrów
wyprodukowanej blachy
Scroll to Top