Usługi

Drodzy Klienci,
nasza strona internetowa znajduje się w fazie wdrażania.
Robimy co możemy i systematycznie wypełniamy kolejne zakładki informacjami. Również ta podstrona zostanie wkrótce uzupełniona szczegółami oferty.

Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy osobiście lub telefonicznie. Dane teleadresowe oraz kontaktowe znajdują się na dole strony.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zachęcamy do kontaktu,

zespół Dach-Styl

Inwestycja związana z pokryciem dachowym jest inwestycją na dziesiątki lat. W związku z tym bardzo ważne jest, aby zrealizowanie robót powierzyć fachowcom z doświadczeniem i znajomością swojej branży.

Oprócz produkcji własnych blach i więźb dachowych, sprzedaży materiałów związanych z dachami oferujemy także świadczenie profesjonalnych usług dekarskich.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

| pomiary i doradztwo

Oferujemy bezpłatne doradztwo i wycenę pokryć dachowych. Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców na rynku pozwala nam pomóc Państwu w wycenie i doborze dachu.

Na życzenie Klienta przyjeżdżamy na bezpłatne pomiary i doradztwo techniczne bezpośrednio do klienta.

dowiedz się więcej...

| pokrycia dachów

Wieloletnia obecność na rynku, ustabilizowany od lat zespół pracowników i zdobyte doświadczenie pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych robót w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki dotychczasowym realizacjom udało nam się zdobyć zaufanie naszych klientów, co często przekłada się na ponowne zlecanie prac naszej firmie.

dowiedz się więcej...

| więźby dachowe

Oferujemy usługi tartaczne, tarcicę nieobrzynaną, tarcicę obrzynaną, stolarkę budowlaną – więźbę dachową, łaty, kontr-łaty, belki, krawędziaki oraz inne detale drewniane. Oferujemy usługę wyrzynania konstrukcji dachów na zamówienie z możliwością montażu.

dowiedz się więcej...

| remonty dachów

Gruntowny remont dachu to bardzo złożone przedsięwzięcie dlatego warto powierzyć je profesjonalistom. Oprócz wykonawstwa pokryć dachowych oferujemy także przeprowadzenie remontu krok po kroku. Demontaż starego dachu, odpowiednie zabezpieczenie, dobór materiałów i wreszcie przykrycie nową połacią - z nami wszystko staje się łatwiejsze.

dowiedz się więcej...

| przeglądy dachów

Większość producentów pokryć dachowych ma w swoich gwarancjach zapisaną konieczność inspekcji pokrycia przynajmniej raz w roku, aby utrzymać gwarancję. My oferujemy kompleksowe przeglądy dachów, zapewniając profesjonalną opiekę nad Twoim dachem. Każdy przegląd jest starannie dokumentowany w specjalnie przygotowanej książeczce serwisowej, abyś mógł mieć pewność, że Twój dach jest w najlepszych rękach.

dowiedz się więcej...

| docieplanie strychów

Termoizolacja strychu jest kluczowa w kontekście utrzymania komfortu cieplnego w domu. To nie tylko odczuwanie odpowiedniej temperatury, ale także spore oszczędności dla domowego budżetu i odpowiednia wentylacja budynku.

dowiedz się więcej...

| usuwanie azbestu

Oferujemy demontaż, transport i utylizację eternitu, czyli płyt cementowo-azbestowych z dachów. Eternit zawierający azbest jest niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia i usunięcie go z dachu powinno zostać przeprowadzone tak szybko, jak jest to możliwe. Cały proces polega na zabezpieczeniu terenu, usunięciu szkodliwych materiałów z wykorzystaniem specjalnej odzieży ochronnej, a następnie przetransportowaniu zdjętego pokrycia do miejsca składowania.

dowiedz się więcej...

| montaż płyt warstwowych

Oprócz sprzedaży płyt warstwowych oferujemy Państwu również usługę montażu płyt warstwowych na budynkach oraz wewnątrz.

dowiedz się więcej...

| budowa hal stalowych

Oferujemy budowę systemowych hal stalowych.

dowiedz się więcej...

Jesteś zainteresowany ofertą Dach-Styl?

skontaktuj się z nami
Scroll to Top