Dla domu

Fotowoltaika jest darmowym, ekologicznym i bezpiecznym źródłem odnawialnej energii elektrycznej dla Twojego domu. Jedynym warunkiem jej pracy jest występowanie promieniowania słonecznego, co w Polsce możliwe jest przez cały rok, także w zimie.

Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej rodziny - poniżej szczegółowo opisaliśmy proces montażu instalacji na Twojej inwestycji.

1

| audyt

Na początku specjaliści od fotowoltaiki przeprowadzą audyt Twojego miejsca, aby ocenić jego przydatność do instalacji paneli słonecznych. Przeanalizują orientację dachu, nachylenie, dostęp do światła słonecznego i ewentualne przeszkody. Na podstawie tych informacji będą w stanie określić potencjał energetyczny i zaproponować optymalne rozwiązania.

dowiedz się więcej...
dach-styl-fotowoltaika-audyt-2
dach-styl-fotowoltaika-wycena-2

| wycena

Po przeprowadzeniu audytu otrzymasz darmową wycenę instalacji fotowoltaicznej. Wycena będzie uwzględniać koszt paneli, inwertera, montażu oraz wszelkie dodatkowe elementy, takie jak system monitoringu czy zabezpieczenia. Będzie też uwzględniała szacunkowe oszczędności energii, jakie można osiągnąć dzięki fotowoltaice.

dowiedz się więcej...

2

3

| umowa

Po zaakceptowaniu wyceny, podpiszemy jasną i przejrzystą umowę. Określi ona szczegóły techniczne, zakres prac, terminy oraz warunki płatności. W tym momencie możesz również omówić wszelkie dodatkowe kwestie, takie jak gwarancje czy serwis posprzedażowy.

dowiedz się więcej...
dach-styl-fotowoltaika-umowa
dach-styl-fotowoltaika-montaz

| montaż

Gdy umowa zostanie podpisana, rozpocznie się faktyczny proces montażu paneli fotowoltaicznych. Specjaliści zajmą się instalacją paneli na Twoim dachu, mocowaniem ich w odpowiednich miejscach i podłączeniem do inwertera. Montaż jest dokładny i przeprowadzany z uwzględnieniem bezpieczeństwa i najlepszych praktyk branżowych.

dowiedz się więcej...

4

5

| uruchomienie

Po zakończeniu montażu nastąpi uruchomienie systemu fotowoltaicznego. Technicy sprawdzą, czy wszystko działa poprawnie, czy energia jest prawidłowo przekazywana do sieci elektrycznej lub systemu magazynowania energii. Będą również przeprowadzać testy wydajności, aby upewnić się, że instalacja działa zgodnie z oczekiwaniami.

dowiedz się więcej...
dach-styl-fotowoltaika-uruchomienie
dach-styl-fotowoltaika-zgloszenie

| zgłoszenie

Konieczne jest zgłoszenie zainstalowanego systemu fotowoltaicznego do lokalnego zakładu energetycznego. Możemy pomóc w zgłoszeniu i załatwieniu wszelkich formalności, aby system został prawidłowo zarejestrowany i podłączony do sieci.

dowiedz się więcej...

6

7

| dofinansowanie

Jeśli planujesz skorzystać z dostępnych dofinansowań lub programów wsparcia, udzielimy Ci pomocy w procesie aplikacji i uzyskaniu korzystnych warunków finansowych. Śledzimy aktualnie dostępne programy dofinansowań i pomagamy w złożeniu wniosków.

dowiedz się więcej...
dach-styl-fotowoltaika-dofinansowanie

| korzyści dla Twojego domu

oszczędność
dla Ciebie i Twojego portfela
wzrost wartości
Twojej nieruchomości
ekologia
Twój wkład w ochronę środowiska
niezależność
od zewnętrznych dostawców

| kompleksowa instalacja

Oferujemy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznej dla Ciebie i Twojego domu. Wybierając naszą ofertę, otrzymacie Państwo zarówno niezbędne materiały, jak i ich instalację i uruchomienie na dachu budynku na preferencyjnej 8% stawce podatkowej (zamiast standardowych 23%).

Jest to idealna propozycja, która zapewnia nie tylko sporą oszczędność, ale również pewność solidnego wykonania. Nasi pracownicy zajmują się wówczas wszystkimi etapami procesu wdrożenia instalacji fotowoltaicznej do gospodarstwa domowego: od doradztwa i doboru odpowiednich urządzeń, przez montaż, aż po uruchomienie i zgłoszenie do lokalnego zakładu energetycznego.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup zarówno paneli fotowoltaicznych, jak i usługi montażu.

Dach-Styl

Jesteś zainteresowany ofertą Dach-Styl?

skontaktuj się z nami
Scroll to Top