| Dach-Styl

Działamy na rynku ponad 20 lat! Zaczynaliśmy w 2000 roku, początkowo jako firma świadcząca usługi dekarskie. Następnym etapem rozwoju było przekształcenie profilu firmy na handlowo-usługowy. W kolejnych latach działalności poszerzaliśmy sieć dystrybucji otwierając w kolejnych miastach biura sprzedaży.

Przez wiele lat otwieraliśmy nowe punkty wzmacniając naszą pozycje na rynku. Obecnie nasza sieć sprzedaży działa na terenie południowo-wschodniej Polski.

W okresie naszej działalności pokryliśmy miliony metrów kwadratowych dachów budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, użyteczności publicznej i kościołów. Przez szereg lat profil naszej firmy opierał się na handlu pokryciami dachowymi oraz świadczeniu usług dekarskich. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam na idealne dopracowanie produkowanych przez nas blach dachowych.
Bo to właśnie wybudowanie własnej hali produkcyjnej oraz rozpoczęcie wyrobu autorskich blach stało się krokiem milowym w historii firmy. Pozwoliło to na wyjście do Klientów z jeszcze korzystniejszą ofertą cenową - bez zbędnego wydłużania czasu oczekiwania na materiał oraz bez pośredników...

czytaj więcej...

| oferta

Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi związane z pokryciami dachów. Zajmiemy się Twoją inwestycją kompleksowo - od A do Z.

produkcja
sprzedaż
usługi

| kompleksowa budowa dachu

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych. Decydując się na pokrycie Państwa inwestycji z firmą Dach-Styl, otrzymacie Państwo zarówno materiał, jak i usługę pokrycia dachu budynku mieszkalnego na preferencyjnej 8% stawce podatkowej (zamiast standardowych 23%).

Jest to idealna propozycja, która zapewnia nie tylko sporą oszczędność, ale również pewność solidnego wykonania pokrycia dachowego. Nasi pracownicy zajmują się wówczas wszystkimi etapami procesu: od doradztwa i pomiarów dachu, przez produkcję więźby dachowej i wybranego przez Państwa pokrycia, aż po ekspresowy montaż konstrukcji, blachodachówki i elementów wykończeniowych.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup zarówno pokrycia dachowego, jak i usługi pokrycia dachu.

dach-styl-8procent

| przeglądy dachów

Nie ryzykuj utraty swojej cennej gwarancji! Oferujemy kompleksowe przeglądy dachów, zapewniając profesjonalną opiekę nad Twoim dachem!

Większość producentów pokryć dachowych ma w swoich gwarancjach zapisaną konieczność regularnych inspekcji przynajmniej raz w roku, aby utrzymać gwarancję. Wychodzimy na przeciw temu wymaganiu, by Cię wesprzeć i pomóc spełnić wymogi gwarancyjne.

Jako autoryzowana firma, zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo Twojego dachu, ale także spokój ducha. Gdy tylko pojawią się jakiekolwiek niedoskonałości, nasza ekipa szybko i sprawnie je naprawi, zapewniając Ci pełną ochronę. Dodatkowo, dzięki naszym usługom mycia dachu i czyszczenia rynien, Twój dom zawsze będzie prezentował się nieskazitelnie.

Każdy przegląd jest starannie dokumentowany w specjalnie przygotowanej książeczce serwisowej, abyś mógł mieć pewność, że Twój dach jest w najlepszych rękach i zachowuje odpowiednio wysokie właściwości.

Przekonaj się sam, dlaczego nasze przeglądy są niezastąpione!

Nie zwlekaj dłużej – skorzystaj z naszych usług już dziś i zabezpiecz swoją gwarancję na lata!

| w skrócie

jakość
Produkty wytwarzamy tylko z najwyższej jakości materiałów. Naszym głównym dostawcą materiałów do produkcji jest szwedzki koncern SSAB.
gwarancja
Na wszystkie oferowane produkty oraz świadczone usługi udzielamy wieloletnich gwarancji. Szczegóły zawsze ustalamy z Klientem.
doświadczenie
Zbudowaliśmy zespół, którym naprawdę możemy się pochwalić. Pracujemy razem od wielu lat i zrealizowaliśmy tysiące projektów.
ekologia
Surowce do produkcji dostarczane przez SSAB posiadają specjalną bio-powłokę zawierającą szwedzki olej rzepakowy.

| realizacje

Przez lata pokryliśmy dachy kilkudziesięciu tysięcy budynków wykorzystując do tego niemal wszystkie dostępne na rynku materiały. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji. Obszerniejsza galeria zdjęć znajduje się w zakładce Realizacje.

zobacz więcej zdjęć...

| w liczbach

1
lata
doświadczenia
1+
pokrytych
dachów
1+
metrów
wyprodukowanej blachy
Scroll to Top