Dach-Styl

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku jako firma świadcząca usługi dekarskie. Następnym etapem rozwoju było przekształcenie profilu firmy na handlowo-usługowy. Stworzyliśmy własną sieć dystrybucji otwierając biura Dach-Styl w kolejnych miastach. Przez kilka kolejnych lat otwieraliśmy nowe punkty sprzedaży i umacnialiśmy swoją pozycję na rynku. Obecnie nasza sieć sprzedaży to 8 punktów zlokalizowanych na terenie południowo-wschodniej Polski.

W 2011 roku nasza firma zmieniła siedzibę przenosząc się do nowo wybudowanego biurowca i hali produkcyjno-magazynowej w Jeżowem na podkarpaciu. W tym samym roku poszerzyliśmy działalność o produkcję blachodachówek, blach trapezowych i więźb dachowych.

Kilka lat później, wychodząc naprzeciw wyzwaniom związanym z ciągle rozwijającym się rynkiem, podjęliśmy decyzję o kolejny ważnym kroku w historii firmy – poszerzeniu oferty o instalację paneli fotowoltaicznych. Kluczowym elementem tego segmentu działalności są partnerstwa z czołowymi polskimi producentami wysokiej klasy ogniw fotowoltaicznych, czy elementów aluminium. Gwarantuje to doskonałą jakość oraz wydajność naszych produktów. Dążąc do ciągłego doskonalenia, inwestujemy w szkolenia naszego zespołu oraz badania rynku szybko rozwijającej się branży związanej z energią słoneczną.

Naszym największym atutem jest to, że dzięki przejściu długiej drogi od firmy dekarskiej, przez świadczenie usług, handel oraz produkcję własnych blach, aż do wykonywania instalacji fotowoltaicznych jesteśmy ekspertami w branży. Nasze usługi oferujemy i sprzedajemy przez własną sieć punktów, a instalacje montowane są przez nasze ekipy. Są to ludzie, którzy z jednej strony mają obycie z pracami na dachach, a z drugiej zostali przeszkoleni specjalnie do montaży paneli fotowoltaicznych. Dlaczego jest to ważne? Bo naszym Klientom daje to pewność, że cała konstrukcja zostanie zamontowana w bezpieczny sposób, a dach nie zostanie w żaden sposób uszkodzony. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas robót dekarskich, nasi ludzie doskonale wiedzą jak odpowiednio uszczelnić dach i wykluczyć późniejsze przeciekanie wody.

dach-styl_os-czasu

Jesteś zainteresowany ofertą Dach-Styl?

skontaktuj się z nami
Scroll to Top