Produkcja

Drodzy Klienci,
nasza strona internetowa znajduje się w fazie wdrażania.
Robimy co możemy i systematycznie wypełniamy kolejne zakładki informacjami. Również ta podstrona zostanie wkrótce uzupełniona szczegółami oferty.

Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy osobiście lub telefonicznie. Dane teleadresowe oraz kontaktowe znajdują się na dole strony.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zachęcamy do kontaktu,

zespół Dach-Styl

Dach oraz pokrycie dachowe odgrywają bardzo istotną rolę w czasie budowy i eksploatacji domu. Dach powinien być nie tylko ochroną i zabezpieczeniem na mokre oraz zimne dni, ale także wizualnie współgrać z architekturą budynku i przykuwać uwagę wkomponowując się w otoczenie.

Jesteśmy producentem blachodachówek, blach trapezowych, na rąbek oraz więźb dachowych. Oto nasze produkty.

| blachodachówki

dowiedz się więcej...

| blachy trapezowe

Dzięki swojej wytrzymałości i lekkości stosowane są nie tylko jako pokrycie dachowe, ale również jako element podsufitek, ogrodzeń, czy nawet elewacji.

dowiedz się więcej...

| na rąbek

Klasyczna estetyka, prostota i szybkość montażu to główne zalety paneli dachowych na rąbek. Jest to płaska blacha, która w odróżnieniu od popularnych blachodachówek nie posiada charakterystycznych, ozdobnych tłoczeń.

dowiedz się więcej...

| więźby dachowe

Oferujemy usługi tartaczne, tarcicę nieobrzynaną, tarcicę obrzynaną, stolarkę budowlaną – więźbę dachową, łaty, kontr-łaty, belki, krawędziaki oraz inne detale drewniane.

dowiedz się więcej...

| elementy wykończeniowe

Obróbki blacharskie są najważniejszym elementem wykończeniowym dachów pod względem estetycznym i technicznym. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę autorsko produkowanych elementów wykończeniowych.

dowiedz się więcej...

Jesteś zainteresowany ofertą Dach-Styl?

skontaktuj się z nami
Scroll to Top