O nas

Drodzy Klienci,
nasza strona internetowa znajduje się w fazie wdrażania.
Robimy co możemy i systematycznie wypełniamy kolejne zakładki informacjami. Również ta podstrona zostanie wkrótce uzupełniona szczegółami oferty.

Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy osobiście lub telefonicznie. Dane teleadresowe oraz kontaktowe znajdują się na dole strony.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zachęcamy do kontaktu,

zespół Dach-Styl

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku jako firma świadcząca usługi dekarskie. Następnym etapem rozwoju było przekształcenie profilu firmy na handlowo-usługowy. Stworzyliśmy własną sieć dystrybucji otwierając biura Dach-Styl w kolejnych miastach. Przez kilka kolejnych lat otwieraliśmy nowe punkty sprzedaży i umacnialiśmy swoją pozycję na rynku. Obecnie nasza sieć sprzedaży to 8 punktów zlokalizowanych na terenie południowo-wschodniej Polski.

W okresie naszej działalności pokryliśmy miliony metrów kwadratowych dachów budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, miejsc użyteczności publicznej i kościołów. Przez szereg lat profil naszej firmy opierał się na handlu pokryciami dachowymi oraz świadczeniu usług dekarskich. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam na idealne dopracowanie produkowanych przez nas blach dachowych.

W 2011 roku nasza firma zmieniła siedzibę przenosząc się do nowo wybudowanego biurowca i hali produkcyjno-magazynowej w Jeżowym na podkarpaciu. W tym samym roku poszerzyliśmy działalność o produkcję blachodachówek, blach trapezowych i więźb dachowych. Nowoczesne hale oraz linie produkcyjne pozwalają nam na produkcję blach najwyższej jakości. Surowce do ich produkcji dostarczają nam wiodące koncerny na rynku. Poprzez intensywne szkolenia i ciągłe badania rynku kadra przedsiębiorstwa zdobyła odpowiednią wiedzę teoretyczną, jak też umiejętności praktyczne przy wykonywaniu pokryć dachowych. Dzięki temu staliśmy się przedsiębiorstwem, które w branży dekarskiej jest przygotowane merytorycznie, logistycznie i technicznie do sprostania każdemu wyzwaniu związanemu z dachem.

Naszym największym atutem jest to, że dzięki przejściu długiej drogi od firmy dekarskiej, przez świadczenie usług i handel, aż do produkcji własnych blach jesteśmy ekspertami w swojej branży. Sami produkujemy, sprzedajemy przez własną sieć punktów, a pokrycia dachowe wykonywane są przez nasze ekipy - ludzi, którzy doskonale znają produkty Dach-Styl. Daje nam to przewagę nad konkurencją bo sami kalkulujemy wysokość marży na poszczególnych etapach produkcji. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy rzetelności, konkurencyjności i wysokiej jakości naszych produktów i usług.

Jesteś zainteresowany ofertą Dach-Styl?

skontaktuj się z nami
Scroll to Top