Sprzedaż

Drodzy Klienci,
nasza strona internetowa znajduje się w fazie wdrażania.
Robimy co możemy i systematycznie wypełniamy kolejne zakładki informacjami. Również ta podstrona zostanie wkrótce uzupełniona szczegółami oferty.

Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy osobiście lub telefonicznie. Dane teleadresowe oraz kontaktowe znajdują się na dole strony.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zachęcamy do kontaktu,

zespół Dach-Styl

Oferujemy szeroką gamę produktów związanych z pokryciem dachowym. Oprócz produkcji blach zajmujemy się sprzedażą dachówek, systemów rynnowych, okien dachowych, akcesoriów oraz wielu innych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

| dachówki

Marzysz o pokryciu swojego domu klasyczną dachówką? Oferujemy sprzedaż zarówno dachówek ceramicznych, jak i cementowych. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami i z przyjemnością pomożemy wybrać Ci dachówkę pasującą do wymarzonego domu.

dowiedz się więcej...

| blachy z posypką

Blachy dachowe z posypką to najtrwalsze wśród blachodachówek stalowych. Pokryte są granulatem ceramicznym lub mineralnym i charakteryzują się unikalną estetyką, wysoką odpornością na warunki pogodowe oraz stabilnością koloru.

dowiedz się więcej...

| systemy rynnowe

Istotny element pokrycia dachowego odpowiedzialny za odprowadzenie wody z połaci dachowej. Posiadamy szeroki wachlarz elementów rynnowych w atrakcyjnych cenach. Oferujemy rynny PCV, stalowe oraz bezokapowe najlepszych producentów na rynku: Galeco, Gamrat oraz Bryza.

dowiedz się więcej...

| okna

Okna to nie tylko element wpływający na atrakcyjność wizualną budynku, ale także, a może przede wszystkim na komfort akustyczny, utrzymanie ciepła oraz odpowiednią wentylację. W ofercie posiadamy okna dachowe renomowanych firm Velux oraz Fakro, a także okna fasadowe firmy Stollar wykonane z PCV, drewna lub aluminium.

dowiedz się więcej...

| folie i membrany

Wykorzystywane są do wstępnego krycia, chronią poddasze przed podwiewanymi pod pokrycie deszczem i śniegiem oraz powstającymi pod pokryciem skroplinami. Współdziałając z systemem wentylacji dachu lub jego pokrycia, umożliwiają wydostanie się pary wodnej z konstrukcji dachu i jego termoizolacji.

dowiedz się więcej...

| akcesoria dachowe

Oferujemy między innymi taśmy uszczelniające, kleje dekarskie, wkręty do blach, czy więźby dachowej. Naszymi dostawcami są renomowane marki takie jak Soudal, Tytan, Wabis, Wurth oraz inne zapewniające produkty najwyższej klasy. Dzięki długoletniej współpracy gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny, a samym sobie pewność i niezawodność używanych materiałów.

dowiedz się więcej...

| kominki wentylacyjne

Stanowią końcowy element przewodu wentylacyjnego, za pośrednictwem którego można bezpiecznie wymieniać powietrze z pomieszczeń, tym samym skutecznie redukować nadmiar pary wodnej z pomieszczeń budynku. Oferowane kominki dostosowane są do większości pokryć dachowych, m.in. dachówek betonowych, blach dachówkowych, trapezów, rąbków stojących, pap, gontów i innych pokryć dachowych.

dowiedz się więcej...

| komunikacja dachowa

Produkty służące do bezpiecznego poruszania się po połaci dachu, pozwalając na przeprowadzenie okresowych prac serwisowych i konserwacyjnych. Są to między innymi stopnie kominiarskie i ławy kominiarskie w kilku szerokościach.

dowiedz się więcej...

| podsufitki

Dach wygląda naprawdę efektownie, gdy jest w pełni wykończony. Doskonałym rozwiązaniem na trwałe i estetyczne wykończenie okapu, czyli elementów konstrukcji dachu wystających poza obrys domu, są podsufitki. Dobrane kolorystycznie do systemów rynnowych, pokryć dachowych, czy też okien i drzwi tworzą spójną całość, nadając wyjątkowy charakter całemu budynkowi. Oferujemy podsufitki drewniane, metalowe oraz PCV.

dowiedz się więcej...

| podbitki drewniane

Świadczymy usługi stolarskie w oparciu o profesjonalne maszyny obróbcze. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz dotrzymywanie terminów realizacji.

dowiedz się więcej...

| płyty warstwowe

Dostępne w naszej ofercie płyty warstwowe wykorzystuje się w fasadach, dachach, konstrukcjach budynków modułowych, ścianach działowych i sufitach. Materiał ten ma również zastosowanie w budowie obiektów dla przemysłu spożywczego i pomieszczeniach wymagających zachowania czystości. Do budowy chłodni i mroźni wykorzystuje się płyty chłodnicze.

dowiedz się więcej...

Jesteś zainteresowany ofertą Dach-Styl?

skontaktuj się z nami
Scroll to Top