Aktualności

Złoty medal dla blachodachówki millenium

Pragniemy z dumą ogłosić, że firma Dach-Styl świętuje kolejny sukces! Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Rzeszowskich EXPO Dom blachodachówka Millenium zdobyła prestiżowy Złoty Medal, stanowiący potwierdzenie uznania dla naszego produktu.

Podczas targów EXPO Dom mieliśmy zaszczyt zaprezentować całą gamę naszych produktów. Blachodachówka millenium zyskała szczególne uznanie w oczach organizatorów. Dlaczego? Bo to nie tylko produkt, ale prawdziwa rewolucja w dziedzinie pokryć dachowych. Jest to połączenie najnowszych technologii, trwałości i estetyki.

Otrzymanie Złotego Medalu jest dla naszej firmy nie tylko ogromnym zaszczytem, ale również potwierdzeniem, że nasze produkty są doceniane za ich niezrównaną jakość, trwałość oraz nowoczesny design. To także dowód na to, że stawiamy na innowacje i nieustannie dążymy do doskonałości.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym klientom i partnerom za wsparcie oraz zaufanie, które nam okazują. To dzięki Wam jesteśmy w stanie tworzyć produkty, które zdobywają uznanie na rynku budowlanym.

Jesteś zainteresowany ofertą Dach-Styl?

skontaktuj się z nami
Scroll to Top